דיני תעבורה

נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות היא אחת מהעבירות החמורות והמסוכנות ביותר, וזאת בשל העובדה כי נהג שיכור מסכן לא רק את עצמו אלא גם את המשתמשים הנוספים בדרך. ע"פ החוק, שיכור הוא אדם ש נוהג תחת השפעת אלכוהול, סמים מסוכנים או משקאות משכרים. כמות האלכוהול המותרת בחוק היא עד לרמה של 50 מ"ג אלכוהול ביחס ל 100 מ"ל דם או 240 מק"ג ביחס ליטר אוויר נשוף |(דגימת נשיפה). לגבי נהגים חדשים, צעירים, נהגי רכב כבד ונהגי רכב ציבורי החוק מחמיר יותר, ואלה יואשמו בעבירה אם ריכוז האלכוהול בדמם הוא מעל 0.01% מ"ג בדם, או 50 מק"ג בנשיפה. העונשים הצפויים בגין העבירה נהיגה בשכרות הם: שלילה מינהלית ל 30 ימים באם העבירה לא גרמה לתאונה, 60 ימים באם נגרם תאונה ו 90 ימים באם נהרג אדם בתאונה. פסילת רישיון נהיגה – לנהג שביצע עבירה של נהיגה בשכרות העונש הקבוע בחוק הינו שנתיים שלילה בפועל. קנס- בנוסף לכל סנקציה אחרת, בית המשפט אף יטיל קנס כספי. פנייה מיידית למשרדנו יכולה לצמצם משמעותית את הנזק, להפחית בחומרת הענישה ואף להביא להפחתת חומרת כתב האישום.

תאונת דרכים

למשרדנו ניסיון רב בייצוג נאשמים בתאונות דרכים ואף קטלניות כאשר אנו עובדים בשיתוף עם בוחן משטרתי לשעבר, בעל ניסיון מעל 20 שנה.

ייצוג במכון הרפואי לבטיחות בדרכים

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (המרב"ד) הינו גוף שבודק וקובע על סמך בדיקות רפואיות ופסיכולוגיות, האם האדם כשיר. במקרה של זימון לבדיקה במרב"ד חשוב מאוד להתייעץ עם משרדנו וזאת על מנת לקבל את ההכנה המתאימה וההכוונה הנכונה על מנת להימנע מפסילת רישיון על ידי המכון. משרדנו מלווה לקוחות רבים מדי שנה ומכין אותם לבדיקות וכן מייצג בוועדות של המכון.

עבירות תעבורה שונות

משרדנו נותן ליווי וייצוג משפטי בעבירות מהירות, עבירות טלפון, פסילות משרד הרישוי, נהגים חדשים, נהיגה בפסילה ונהיגה ללא רישיון נהיגה.
השאירו פרטים

השאירו פרטים

נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם

דילוג לתוכן